Kain Praha 03.12. 2016

Ahoj Všichni Včerejší koncert v Praze se vydařil a byl zajímavý tím, že jsme byli pozváni společně s kapelou Autobus jako hosté na křest nové desky pražské kapely Baba Jaga. Premiéru měla naše dodávka, která prošla celkovou generálkou a musíme uznat, že nás mile překvapila. Místy jsme jeli i 140km/h 🙂 No a jako obvykle … Číst dál

MASTERS OF ROCK 2016

Ahoj všichni, tak MoR máme zdárně za sebou. Sice byla cesta náročná,samá zácpa, ale Martin to vzal po Českých lukách a hájích a dal to.:-) první zastávka byla až ve Velmezu. A opět byl rozruch 🙂 No uznejte sami, Staník dostal to o čem si Plešoun může nechat zdát…. Taky ho to vzalo…. Jel s … Číst dál

MASTERS OF ROCK – 14.07.2012

Ahoj všichni… Tak je to za námi, skvělý zážitky, no co vám mám povídat, prostě paráda….. No dobře, tak jo něco něco přece pustíme 🙂 Odjezd na MOR ve tři ráno, nálada jak kdybychom jeli na popravu, ale nikdo to nedal na sobě znát   No dobře, zas tak strašný to nebylo, ale to vstávání … Číst dál

KONCERT V DOL.NĚMČICÍCH – 12.11.2011

Tak ahoj všichni… Po měsíční pauze, kterou jsme věnovali natáčení videoklipu, jsme v sobotu vyrazili na koncert do Dolních Němčic. Skvělou atmosféru vytvořilo  cca 350 fanoušků  a byli jste skvělí. Hned u vstupu nás přivítal Fanda ( pořaďák ) a zašli jsme spolu na zelenou, prý aby řeč nestála. Odvedl si nás do šatny, kde … Číst dál

Třinec – 24.06.2011

Tak a jsme opět tu vážení. Noc plná hvězd se letos obvzlášť vyvedla, krásné počasí, což na tomto  fesťáku nebývá zvykem a samozřejmě spousta dobré muziky a skvělí fanoušci, kteří nás při našem vystoupení podpořili a zvlášť, když na druhé scéně hrála kapela PRO-PAIN. Ale půjdem hezky od začátku. chystáme se na natáčení videoklipu a … Číst dál

OSLAVANY – 21.05.2011

Ahoj všichni, tak bohužel koncert na nádvoří  zámku v Oslavanech nedopadl. Když jsme vyjížděli z Jihlavy, tak bylo počasí nadherný, ale v polovině cesty to začalo. Průtrž mračen a slejvák hroznej až do Oslavan. Když jsme přijeli na místo , tak pořadatel naznal, že bude lepší koncert raději zrušit .     Tak jsme si … Číst dál

OSLAVANY FEST – 06.05.2011

Ahoj všichni… Tak první  venkovní festival  v ČR  a na něm samozřejmě hrála i kapela Lady Kate. Vyrazili jsme už ráno v devět. protože festival zajišťovala CN-MUSIC s.r.o.  proto jsem musel zajistit SHOPY pro kapely, zvuk, atd. Kluci mě v tom ale nenechali, tak s polovina kapely jela do Oslavan jako předvoj. Peťa jako vždy … Číst dál

MASTERS OF ROCK CAFÉ – 17.12.2010

Ahoj všem… Tak se to povedlo a po včerejším vystoupení ve Zlíně, nás zástupci Pragokoncertu příští rok poslali do sportovní haly Novesta ve Zlíně na zimní Masters of Rock Děkujeme všem, co nám drželi palce a za jejich podporu Dnes to oslavíme v music klubu Ponorka, kde máme poslední letošní koncert a pak zpátky do … Číst dál

DAČICE – 17.09.2010

Pateční koncert v Dačicích byl super…, ale vše začalo už ve čtvrtek odpoledne, kdy jsme konečně dostali nové auto a trošku jsme na něm zapracovali. Věřte nebo né, bylo to velmi obtížné. No posuďte sami. Ale jsme kluci šikovný a vše jsme zvládli, je tedy pravdou, že Petrovi ( technik – řidič ) nebylo zrovna nejlépe, ale … Číst dál