Ahoj všichni, tak bohužel koncert na nádvoří zámku v Oslavanech nedopadl. Když jsme vyjížděli z Jihlavy, tak bylo počasí nadherný, ale v polovině cesty to začalo. Průtrž mračen a slejvák hroznej až do Oslavan.

Když jsme přijeli na místo , tak pořadatel naznal, že bude lepší koncert raději zrušit .

Tak jsme si dali pivko a dobrý masíčko, pár panáčků……….

Petr teda ještě chtěl tu vodu vyhnat…..

… ale snažili jsme se mu vysvětlit, že na tohle sám nestačí 🙂

Každý z nás si našel během večera svojí zálibu, tak třeba Staník s Honzíkem…

Kačce se déšť zjevně líbil ….. 🙂

Bankéř si chtěl hrát na schovávanou …….

No a i já si našel přátele……….

David (pořadatel) dostal Nové CD, rozloučili jsme se a zase cesta do Jihlavy.


Cestou zpět nás pozdravila krásná duha. No prostě romantika….

Cesta byla relaxační a chvilkama až hodně odpočinková …. 🙂


Kávička v půlce cesty bodla….

A když jsme vyložili aparát , tak opět na pivko….


Tak a zase příště…. Ahoj