DAČICE – 17.09.2010

Pateční koncert v Dačicích byl super…, ale vše začalo už ve čtvrtek odpoledne, kdy jsme konečně dostali nové auto a trošku jsme na něm zapracovali. Věřte nebo né, bylo to velmi obtížné. No posuďte sami.

Obrazek

Ale jsme kluci šikovný a vše jsme zvládli, je tedy pravdou, že Petrovi ( technik – řidič ) nebylo zrovna nejlépe, ale po tak namáhavé práci se ani nedivím. Ale bezpečnost práce a pitný režim byly dodrženy 🙂

Obrazek

Našeho Enaulta jsme  pokřtili a tímto bychom chtěli poděkovat Autoservisu K+J Nevcehle, za super odvedenou práci a jeho sponzorský dar, v podobě zcela nového laku.

Obrazek

Obrazek

Auto nám pokřtili kluci z Dogy a jak jinak ,než zelenou. No a pomalu se blížil přesun na sál. Náš kamarád Fanda Novák, hlavní pořadatel, nás ale prvně zavezl na prohlídku nového sálu v Dolních Němčicích, kde agentura Double Agency Music bude připravovat produkci. No sál je tedy opravdu velký a je vidět, že Fanouš to má zmáknutý.

Vzhledem tomu,že jsme vstávali už o půl sedmé, tak únava byla znát a návrh vyrazit zpět k Jihlavě, jsme uvítali všichni. Ale jak už to na našich cestách chodí, nejbližší benzínka nás přemluvila a káva opravdu bodla.

Obrazek

Obrazek

Tak večer v Brtnici ahoj……