Ahoj všem…
Tak se to povedlo a po včerejším vystoupení ve Zlíně, nás zástupci Pragokoncertu příští rok poslali do sportovní haly Novesta ve Zlíně na zimní Masters of Rock
Děkujeme všem, co nám drželi palce a za jejich podporu
Dnes to oslavíme v music klubu Ponorka, kde máme poslední letošní koncert a pak zpátky do studia, kde už pracujeme na nové desce.

Cesta dlouhá a byl hlad, ale samozřejmě v té popelnici jsem to nenašel 🙂

Koneckonců jsme tam byli všichni a -10 nám opravdu moc nepomohlo,

což je tady dobře vidět 🙂


Dorazili jsme včas a měli jsme chvilku na focení. Prostě pohoda, před zvukovkou

Docela hezký pocit stát na podiu, kde vystupovaly i takové hvězdy, jako Sabaton, Tarja, Rhapsody, Hammerfall, RAGE , atd.

A jde se na to…..

Děkujem Mishe za fotky, dnes to pořádně oslavíme v Ponorce

Cesta domů byla mazec, ale Petr jako vždy dokázal svůj um…

Tak večer v Ponorce ahoj
Ostatní fotky ve fotogalerii