Tak sice opožděně, ale přeci….
Koncert na Slovensku byl prostě fajn, sice tento festival provázela jedna smůla za druhou, ale o to víc jsme si to užili… cesta byla dlouhá, ale už od šesti ráno, kdy jsme vyjížděli, bylo cítit, že bude prostě sranda .

Po příjezdu jsme předali merch a chlapci od techniky si to pojali po svém…. no je fakt, že měli dostatek času a dokonce kvůli nepřízni počasí nebylo ani jistě zda budeme vystupovat.

Ale nakonec to vyšlo… sice Plešounovi během koncertu odlétl stojan s činely, ale dali jsme to…

No a po koncertě jsme zjistili poškození dvou činelů, ale to se holt stává… tak jdem konečně na pivko a trochu si užít festival i z pozice pod pódiem

Dokonce jsme slyšeli i pár kapel a byl to mazec. Prostě fajn festival….

Aha, to jsme my…..
Ještě jedna momentka jede se domů

No a kolem čtvrté odpoledne směr domů. Byla to fajn akce…. . A ten bordel po cestě byl prostě bordel no…

Sem tam zastávka, ale cesta byla fajn


No tak to zas tak nebudem přehánět chlapci… no a už se sklidníme že ?!
A jedna věcná pro vás…. příští rok se na Slovensko podíváme opět. Děkujeme pořadatelům za pozvání a my se jdem připravovat na příští sobotu do Bystřice nad Perštejnem, kde to rozbalíme na festu Rock na vsi III.
Ahoooj Lady Kate