Šumperk 06.04.19

Ale že to byla jízda….. 🙂
Tentokrát jsme zamířili do Šumperka, kde jsme vystoupili na koncertě společně s kapelou Welicoruss, Remedy Remains a WATM.
Vyrazili  jsme už ve čtyři odpoledne, jelikož jsme si nebyli jisti, jak je na tom dálnice směr Brno, ale naštěstí byla cesta v pohodě. Dali jsme si kávičku a vyrazili dál.


Po cestě zavládl chaos plný ,,skvělých“ nápadů, mimo jiné s jedním takovým skvělým nápadem přisla ANETT. Hele, když se maluje Welicoruss, co kdybychom to zkusili taky ?  No a začali se dít věci……. 🙂No, myslím že zůstaneme raději při zemi. Né každému červená ladí jak má….

Výkřik Anett ….. ,, Kluci, tak já budu dělat modelku a fotit do časopisu Playboy a vyděláme prachy a pak si koupíme pořádnou scénu, jako má kapela Zetor a budeme slavný, coooo?!“
No asi by to i šlo, jen by jí to něsmělo kazit pozadí 🙂

Dovětek Anett a její gesto ,,Ach jo….. vy všechno vždycky po….te “ byl trefný 🙂

A jsme na místě. No první se objevil Ilya Tabachnik a Tom z kapely WELICORUSS s pozdravem ,,Zdrastvuj volové“, jaká byla cesta?
Dáte si pivo? Což nás velmi mile překvapilo, ale nevěděli jsme, že obslužný bar bude tak trochu netradiční…. 🙂

Tak na zdraví…..


No ono celkově jsme to pohoštění vzali netradičně….. Alexey nám doporučil čínskou restauraci, když jsme přisli na místo, tak na oknech bylo vylepeno ,,NA PRODEJ“. Ale nevzdali jsme se a našli jsme restauraci…. V klidu jsme se usadili a vyčkávali obsluhu, náhle se objevil číšník a přinesl jídelní lístky. Celé dvě stránky byly o hotovkách, ale pouze do 13:30 . Po této době už jen jídlo z nabídky. Bohužel, ale kromě palačinek, špaget, polévky už zde byly pouze přílohy. A tak Anett zhasla lampičku, řekli jsme nashledanou a sli jsme o dům dál…. 🙂 . A jak to dopadlo? Ještě že ty obchoďáky o víkendu fungují……. A i místo na tak skvělé pohoštění jsme si našli. Děkujeme Autobusovému nádraží  Šumperk za skvělé zázemí :-).


Bankéř je gurmán a dal si luxusní přílohu……

Ale chtělo by to hořčici….. Vojta myslel na všechno 🙂

Jestli ta dvanáctka přijede, tak tomu snad ten řidič neuvěří 🙂

Tak dojíst a jde se zvučit, o půl desáté začínáme….. Zvukovka za jedna a koncert jsme si užili a doufáme že i vy s námi….

|
Děkujeme všem co dorazili a budeme se těšit zase příště 🙂
A co nás čeká příští týden v sobotu? Koncert v Praze, kam nás jako hosty pozvala kapela Kreyson memorial, která křtí svoji novou desku. A kde společně s námi vystoupí i kapela JEREM.I . A podle zpráv to prý bude veliký, tak doražte na Jižňák 🙂
Ahoj LK

Napsat komentář